Parafia Świętego Antoniego w Braniewie
Archidiecezja Warmińska



PIĄTEK 30.04.

7.30 + Zdzisław Sosnowski (19 Greg.)

17.00 KORONKA wypominkowa za zmarłych
17.30 Miesięczna zbiorowa za zmarłych




I SOBOTA m-ca 01.05.

7.30 Wynagradzająca – Niepokalanemu Sercu Maryi
7.30 ++ Zygmunt (2 r. śm.), Genowefa Markusowie
8.00 Nabożeństwo Pierwszosobotnie

17.00 Nabożeństwo Majowe
17.30 + Józef Klimczak (4 r. śm.)
17.30 + Zdzisław Sosnowski (20 Greg.)




V NIEDZIELA WIELKANOCNA
2 V 2021 r.

7.00 + Włodzimierz Wałecki (14 r. śm.) i wszyscy zm. z rodziny Wałeckich

8.30 Dzięk.-błag. w 70 r. ur. Jadwigi (od córek)

10.00 + Józef Ruszewski (8 r. śm.)
10.00 + Stanisława Karpowicz i wszyscy zm. z rodziny Sinkiewiczów

11.15 ++ Zygmunt (we wsp. im.), Mieczysława (we wsp. ur.) Kurdziukowie

12.30 W int. członków Żywego Różańca i ich rodzin
12.30 + Stefan Pękala (13 r. śm.)

17.00 Nabożeństwo Majowe
17.30 + Zdzisław Sosnowski (21 Greg.)
17.30 ++ Irena, Stanisław, Jerzy Radeccy, Marek Jakubiak
i wszyscy zm. z rodziny Sawickich



PONIEDZIAŁEK 03.05.
UROCZYSTOŚĆ NMP Królowej Polski

7.30 + Zdzisław Sosnowski (22 Greg.)

10.00 ++ Franciszek 929 r. śm.), Aniela, Marian, Daniel Romaniukowie
i wszyscy zm. z rodziny Romaniuków
10.00 ++ Jadwiga, Alfons, Ryszard, Tadeusz, Hanna Markowiczowie

17.00 Nabożeństwo Majowe
17.30 + Mariola Kuzia (we wsp. im.)




WTOREK 04.05.
św. Floriana

7.30 ++ Jan, Helena Jedlińscy, Szymon, Maria Terebieńcowie, Dariusz Majewski
7.30 + Zdzisław Sosnowski (23 Greg.)

17.00 Nabożeństwo Majowe
17.30 Msza Święta z nowenną do świętego Antoniego
We wszystkich intencjach polecanych przez wstawiennictwo świętego Antoniego




ŚRODA 05.05.

7.30 + Teresa Szewczuk

17.00 Nabożeństwo Majowe
17.30 + Zdzisław Sosnowski (24 Greg.)




I CZWARTEK m-ca 06.05.
ŚWIĘTO św. Apostołów Filipa i Jakuba

7.30 + Zdzisław Sosnowski (18 Greg.)
7.30 + Krzysztof Suczyk (m-c po pogrz.)

16.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań
17.00 Nabożeństwo Majowe
17.30 + Ryszard Sulkowski (m-c po pogrz.)




I PIĄTEK m-ca 07.05.

7.30 + Zdzisław Sosnowski (26 Greg.)

16.00 Pierwszopiątkowa Adoracja Najświętszego Sakramentu
17.00 Nabożeństwo Majowe
17.30 Wynagradzająca – Najświętszemu Sercu Pana Jezusa
17.30 W int. członków Wspólnoty Krwi Chrystusa i ich rodzin




SOBOTA 08.05.
UROCZYSTOŚĆ św. Stanisława Bpa. i Męcz. – Głównego Patrona Poslki

7.30 Dzięk.-błag. w 34 r. ur. Agnieszki Magnuszewskiej

10.00 + Zdzisław Sosnowski (27 Greg.)

17.00 Nabożeństwo Majowe
17.30 + Krystyna Sielicka (m-c po pogrz.)
17.30 + Stanisław Siemaszko




VI NIEDZIELA WIELKANOCNA
9 V 2021 r.

7.00 ++ Maria, Kazimierz Dudusiowie, Marianna, Eustachy Denisukowie
i wszyscy zm. z rodziny

8.30 ++ Lech, Mieczysław, Zofia Gucajtisowie, Anna, Wojciech Dziurdziowie,

10.00 ++ Anna, Michał Nowakowie, Katarzyna, Stanisław Dyjakowie

11.15 ++ Antonina, Stanisław, Bolesław, Barbara, Sabina, Józefa, Marianna Piórowie

12.30 + Maria Wasiuta (11 r. śm.) i wszyscy zm. z rodziny Królów

17.00 Nabożeństwo Majowe
17.30 + Zdzisław Sosnowski (28 Greg.)



PONIEDZIAŁEK 10.05.

7.30 + Teresa Szewczuk

17.00 Nabożeństwo Majowe
17.30 + Zdzisław Sosnowski (29 Greg.)
17.30 + Leonarda Dawgul (k) (we wsp. ur.) i wszyscy zm. z rodziny



WTOREK 11.05.

7.30 ++ Bronisława (k) (15 r. śm.), Danuta, Władysław Mroczkowie
7.30 + Zdzisław Sosnowski (30 Greg.)

17.00 Nabożeństwo Majowe
17.30 Msza Święta z nowenną do świętego Antoniego
We wszystkich intencjach polecanych przez wstawiennictwo św. Antoniego



ŚRODA 12.05.

7.30 ++ Anatol Sznitko (21 r. śm.), Zofia Koleśnik,
Anna, Michał Sawiccy, Anna Podrez

17.00 Nabożeństwo Majowe
17.30 + Paweł Iwaszkiewicz (we wsp. ur.)



CZWARTEK 13.05.
NMP z Fatimy

7.30 + Mieczysław Krocz (m-c po pogrz.)

17.00 Nabożeństwo Majowe
17.30 + Krzysztof Bobrowski (m-c po pogrz.)




PIĄTEK 14.05.
ŚWIĘTO św. Macieja Apostoła

7.30 + Zofia Chruściel

17.00 Nabożeństwo Majowe
17.30 ++ Maria (11 r. śm.), Marian, Zbigniew Czyżewscy,
Krystyna, Bogdan Bzdurscy
17.30 ++ Bolesław (30 r. śm.), Władysława (k), Aleksandra (k) Rackiewiczowie




SOBOTA 15.05.

7.30 ++ Józefa (k) (30 r. śm.), Kazimierz, Stanisław, Marianna Nizińscy

17.00 Nabożeństwo Majowe
17.30 Dzięk.-błag. w dniu im. Zofii
17.30 ++ Bronisław Zdunek, Zofia, Kazimierz Tomaszewiczowie
i wszyscy zm. z rodziny Tomaszewiczów



UROCZYSTOŚĆ
Wniebowstąpienia Pańskiego
16 V 2021 r.

7.00 + Stanisława Ostrowska (k)

8.30 ++ Wiera (10 r. śm.), Edmund Łagodzińscy, Krystyna Wołoch
8.30 ++ Weronika, Stanisław Goluchowie

10.00 ++ Marianna, Teodor, Michał, Karol Buczyńscy,
Grażyna Słodownik, Jan Zamirczuk
10.00 + Krzysztof Kupko (11 r. śm.)

11.00 I KOMUNIA ŚWIĘTA
W intencji dzieci pierwszokomunijnych i ich bliskich

12.30 I KOMUNIA ŚWIĘTA
W intencji dzieci pierwszokomunijnych i ich bliskich

17.00 Nabożeństwo Majowe
17.30 ++ Stanisława (k) (14 r. śm.), Antoni (29 r. śm.), Andrzej (50 r. śm.)
Gajdamowiczowie, Stanisława (k), Zygmunt Szustkowscy



PONIEDZIAŁEK 17.05.

7.30 + Teresa Bogdan (k)  (od wnuczki Pauliny)

17.00 Nabożeństwo Majowe
17.30 + Andrzej Balicki
17.30 ++ Stefania, Stefan Majewscy



WTOREK 18.05.

7.30 + Maria Ostrowska-Balicka

17.00 Nabożeństwo Majowe
17.30 Msza Święta z nowenną do świętego Antoniego
W intencji rodzin przyjmujących obraz Matki Bożej Pielgrzymującej oraz w
e wszystkich intencjach polecanych przez wstawiennictwo św. Antoniego




ŚRODA 19.05.

7.30 ++ Andrzej Sarama (11 r. śm.), Józefa Pleskaczewska (k) (28 r. śm.), Anna Ciesielska (21 r. śm.)

17.00 Nabożeństwo Majowe
17.30 + Maria Postek (3 r. śm.) i wszyscy zm. z rodziny Martyńskich
17.30 + Józefa Dulisz
18.15 Nabożeństwo do św. Józefa




CZWARTEK 20.05.

7.30 + Henryk Januszko (10 r. śm.)

17.00 Nabożeństwo Majowe
17.30 ++ Stefan (32 r. śm.), Agnieszka, Franciszek Ostrowscy




PIĄTEK 21.05.

7.30 + Teresa Bogdan (k) (od koleżanek córki - ze Szpitala Powiatowego w Jaśle)

17.00 Nabożeństwo Majowe
17.30 + Ryszard Misiewicz



SOBOTA 22.05.

7.30 ++ Julia (we wsp. im.), Władysław, Józef Brodzińscy, Maria, Mieczysław Gawrysiowie

17.00 Nabożeństwo Majowe
17.30 + Teresa Bogdan (m-c po śm.)
17.30 ++ Apolonia Czarnota, Paweł Majewski




UROCZYSTOŚĆ
Zesłania Ducha Świętego
23 V 2021 r.

7.00 + Julianna Pękala (4 r. śm.) i wszyscy zm. z rodziny Pękalów

8.30 ++ Jerzy (4 r. śm.), Jakub Stankiewiczowie, Piotr Żołędziewski, Zofia, Bolesław Szyrwińscy
8.30 ++ Władysław, Maria Łukszowie, zm. bracia i siostra Weronika

10.00 ++ Krzysztof (25 r. śm.), Jarosław, Henryk Stolarczykowie
10.00 ++ Zofia, Józef Serdakowscy

11.15 + Helena Godlewska
11.15 ++ Amelia, Izydor Godlewscy, Aniela, Zygmunt Noconiowie i wszyscy zm. z rodzin: Godlewskich i Noconiów

12.30 ++ Anna (7 r. śm.), Adam, Zofia, Tomasz, Adam, Waldemar Węgrzynowscy

17.00 Nabożeństwo Majowe
17.30 + Kazimierz Zaworski
.
Kreator stron internetowych - przetestuj